AndroIRC Sohbet Ayarları

Androirc Sohbet Ayarları

AndroIRC Sohbet Ayarları

AndroIRC Sohbet Ayarları

– Kaliteli olarak sohbet etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz Mobil sohbet kullanıcıları için çok güzel bir progam AndroIRC.

Kaliteli eğlenceli bir chat sitesiyle sizleri baş başa bırakmak istedim. Mobil kullanıcıları genellikle mobil girişleri çok şikayet ederler ne kadar önlem alsakta. aslında pek fazla işe yaramıyor bu gerçek çünkü hangi marka cep telefonu olursa olsun tuş kilidi kitlendiği zaman yani ekran karanlığa girdiği zaman uyku moduna giriyor vede 10 saniyede olsa interneti kesiyor. bu yüzden işte mobil kullanıcıları düşüyor bunu anlatmak istedik defalarca ama dinlemiyorlar bizlerde yapılan emekler var onları göz önünde bulundurarak Kullanıcılarımıza

AndroIRC öneriyoruz. güzel bir sistem vallahi ben bile kullanıyorum ne yalan söylim düşme kalkma yok pingleme sistemi sayesinde. bu gerçekleşiyor peki Uygulamayı nereden bulabiliriz hangi telefonlar işe yarıyor hepsini tek tek anlatıcam. aslında yapıcağınız işlemler çok basit. ilk önce şunu hatırlatmak isterim Android akıllı cihazlarda kullanım sağlıya bilirsiniz uygulama play store bölümünde ücretsiz olarak indire biliyorsunuz bunun yanı sıra Android akıllı cihazlardan bildiğim kadarıyla huweai kabul etmiyor güncellemesi gerekiyor admin arkadaşlarla görüştük en kısa zamanda çözümünü bulacaklar inşallah peki neler yapmamız gerekir uygulamayı indirdin. uygulamayı açın vede yukarıda bulunan 3 tane üst üste nokta var ona basın Ayarlar > Sunucular > bir tane yabancı sitenin üstüne basın. düzenle diyin ve aşağıdaki verdiğim şeyleri yapın.

AndroIRC Sohbet Girişi


isim : Sunucu ismi yani girdiğiniz mekanın adı

Örnek : Chatciyiz

Adres (Sunucu Adresi)

Örnek : irc.Chatciyiz.Com

Port : (sunucu portu)

Genellikle 6667 olarak bilinir.

Şifre (nick şifresi)

Sunucuda bulunan nickiniz var ise. kayıtlı onun şifresi :

Takma isim (sunucuda ki isminiz) Nick

Örnek : Umut

Alternatif (Anlık düşme yaşandığında otomatik giriyor)

Umut2

İdent : (karar sizin ama genellikle)

Örnek Chatciyiz

Karakter kümesi ( karşı tarafın vede sizin yazınız anlaşılsın diye Türkçe karakter)

Örnek : İSO-8859-9

Vede en aşağıda bir bölüm var eğer yönetici konumunda iseniz : Özel IRC Komutları bölümüne Operinizi yazın. girişte otomatik olarak giriş yapcaktır.

Örnek : /Oper Umut 123456 Şeklinde. Kullanımı bu kadar çok rahat sizlerde beğeniceğinizden emin olabilirsiniz.

AndroIRC Sohbet Ayarları

AndroIRC Sohbet Ayarları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin

Türkiye'nin En iyi Sohbet Sitesi.
Ücretsiz Sohbet Odaları

- DMCA.com Protection Status